Dołącz do mojego kursu online

KURS_2020-07-17_MINIATURKA

Prowadzisz salon beauty i zastanawiasz się dlaczego klienci nie wracają? Chciałabyś wiedzieć dlaczego tak się dzieje? Chcesz znać powody, które decydują o takim, a nie innym zachowaniu klienta?

Jeśli tak, to zapraszam Cię na szkolenie – 8 rzeczy, które sprawią że klient nie wróci do Twojego salonu.

Zatrzymaj klientów w swoim salonie i zarabiaj więcej.

Co zawiera kurs:

FILM WIDEO, W KTÓRYM KROK PO KROKU OPOWIEM CI O RZECZACH, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE KLIENT NIE WRACA DO TWOJEGO SALONU.
PRAKTYCZNE PORADY I WSKAZÓWKI POPARTE 26 LETNIM DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY BEAUTY.
EBOOK
CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.

Opinie

Krzysztof Draszanowski
Czytaj więcej
Szkolenie z kategorii biznesu i rozwiązaniu problemu w salonie. Bardzo fajny przepływ informacji oraz jasno powiedziane co, jak, kiedy i gdzie. Pani Małgosia to kobieta jedyna w swoim rodzaju. Mega pomogło mi szkolenie i rozmowa. Bardzo polecam z całego serca.
Monika Grzegorzek
Czytaj więcej
Pierwsze co się rzuca w oczy to przepiękne miejsce, urządzone z dbałością o każdy szczegół - po prostu luksusowe. Pani Małgosia to wspaniała kobieta z mega pozytywną energią, wiedzą i doświadczeniem w branży, którym potrafi podzielić się w wyjątkowy sposób. Szkolenie z nią to ogromna dawka motywacji i cenne wskazówki jak działać dalej. Polecam!
Aleksandra Kaźmierczak
Czytaj więcej
Najlepsze produkty i super centrum szkoleniowe. WSZYSTKO na najwyższym poziomie, klasa sama w sobie!
Poprzedni
Następny

Małgorzata Ekert

Małgorzata Ekert to kobieta ambitna i utalentowana, która wytrwałą pracą osiągnęła popularność oraz wysoką pozycję na polskim rynku kosmetycznym. Zbudowała firmę, której dynamiczny rozwój widać we wszystkich obszarach działalności. Swoją koncepcję prowadzenia marki oparła na fundamencie wiedzy, fachowości oraz na swoich wrodzonych umiejętnościach biznesowych.

Jak udało się stworzyć tak prężnie działające przedsiębiorstwo, którego inspiracją jest przede wszystkim zadowolony klient?

Co zyskujesz?

8 rzeczy które sprawią, że klient nie wróci do Twojego salonu.

Kliknij w przycisk poniżej i kup dostęp.