Dołącz do mojego kursu online

szkolenie_3-2500x2500px

 Czy wiesz, że nie tylko znajomość produktów i usług jest kluczowa? O profesjonalizmie Twojej firmy świadczy wygląd i zachowanie pracowników. Warto wiedzieć jak prawidłowo obsługiwać klientów i jakiego zachowania unikać. W moim szkoleniu dowiesz się, jakie błędy są najczęściej popełniane na recepcji.

Zapraszam Cię na szkolenie – 10 najczęściej popełnianych błędów na recepcji

Co zawiera kurs:

FILM WIDEO, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ 10 BŁĘDÓW NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANYCH NA RECEPCJI.
PRAKTYCZNE PORADY I WSKAZÓWKI POPARTE 26 LETNIM DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY BEAUTY.
EBOOK
CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.

Opinie

Krzysztof Draszanowski
Czytaj więcej
Szkolenie z kategorii biznesu i rozwiązaniu problemu w salonie. Bardzo fajny przepływ informacji oraz jasno powiedziane co, jak, kiedy i gdzie. Pani Małgosia to kobieta jedyna w swoim rodzaju. Mega pomogło mi szkolenie i rozmowa. Bardzo polecam z całego serca.
Monika Grzegorzek
Czytaj więcej
Pierwsze co się rzuca w oczy to przepiękne miejsce, urządzone z dbałością o każdy szczegół - po prostu luksusowe. Pani Małgosia to wspaniała kobieta z mega pozytywną energią, wiedzą i doświadczeniem w branży, którym potrafi podzielić się w wyjątkowy sposób. Szkolenie z nią to ogromna dawka motywacji i cenne wskazówki jak działać dalej. Polecam!
Aleksandra Kaźmierczak
Czytaj więcej
Najlepsze produkty i super centrum szkoleniowe. WSZYSTKO na najwyższym poziomie, klasa sama w sobie!
Poprzedni
Następny

Małgorzata Ekert

Małgorzata Ekert to kobieta ambitna i utalentowana, która wytrwałą pracą osiągnęła popularność oraz wysoką pozycję na polskim rynku kosmetycznym. Zbudowała firmę, której dynamiczny rozwój widać we wszystkich obszarach działalności. Swoją koncepcję prowadzenia marki oparła na fundamencie wiedzy, fachowości oraz na swoich wrodzonych umiejętnościach biznesowych.

Jak udało się stworzyć tak prężnie działające przedsiębiorstwo, którego inspiracją jest przede wszystkim zadowolony klient?

Co zyskujesz?

10 błędów najczęściej popełnianych na recepcji.

Kliknij w przycisk poniżej i kup dostęp.