O mnie

Nazywam się Małgorzata Ekert

Stoję za sukcesem wyjątkowej marki Ekert Nails, jestem jej pomysłodawczynią i właścicielką. Moja historia życia i kariery, z wielką miłością w tle, mogłaby posłużyć za gotowy scenariusz filmowy. W moim życiu, jak w dobrym filmie, nic nigdy nie było oczywiste, cokolwiek potrafiłam lub myślałam że potrafię, natychmiast wcielałam w życie. Droga do happy endu nie była usłana tylko sukcesami, ale też bolesnymi porażkami, które jednak zawsze potrafię przekształcić w swoją siłę – odwagę, która zawsze ma w sobie geniusz, potęgę i magię…

Odkąd pamiętam, tylko jedna rzecz w życiu była dla mnie oczywista – chcę być szczęśliwa, chcę kochać i być kochaną, założyć własną rodzinę i spełnić się jako matka. I nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie to, że już od dziecka nie tylko poprzestawałam na marzeniach o przyszłości i ich wizualizacji, ale również zastanawiałam się, co konkretnego mogę zrobić, żeby je zrealizować..

Może właśnie dlatego już od dziecka byłam tak bardzo ambitna, zdeterminowana, odpowiedzialna i pracowita

Jako dziewiętnastolatka wyjechałam do pracy, do Stanów Zjednoczonych, aby wesprzeć finansowo mamę, samotnie wychowującą brata. Kiedy po kilku latach wróciłam do kraju, trzymałam w rękach złoty kuferek wypełniony narzędziami do manicure i kolorowymi lakierami do paznokci. Już wtedy wiedziałam, że stylizacja paznokci to moja wielka pasja i to właśnie na niej chce oprzeć swoją zawodową przyszłość. W kuferku miałam także zamknięte bezcenne doświadczenia, zdobyte w jednym z najlepszych amerykańskich salonów manicure oraz talent, który tam w sobie odkryłam – to jedyny kapitał, który miałam wraz z miłością do mężczyzny, dla którego wróciłam do kraju. 

Postawiłam wszystko na jedną kartę​

Chciałam stworzyć biznes, dzięki któremu kobiety w Polsce poczują się piękniejsze i pewniejsze siebie i zawsze będą miały zadbane dłonie i paznokcie, a ja sama będę mogła rozwijać swoją pasję, dzielić się swoją wiedzą i żyć na swoich warunkach.  

Od pierwszego dnia po powrocie do kraju pracowałam po kilkanaście godzin dziennie, jeżdżąc ze złotym kuferkiem do domów swoich klientek, wykonując najpiękniejsze stylizacje paznokci w Warszawie. Kobiety nie tylko są zachwycone efektami mojej pracy, ale też moją osobowością, urokiem i życzliwością. Jak nikt, potrafiłam zarażać je swoim entuzjazmem, energią i radością życia. Wciąż gnam do przodu, a podziękowania i gratulacje klientek tylko mobilizowały mnie do kolejnych, ambitnych wyzwań.  

W tym czasie spełniło się też jej największe marzenie – zostałam matką. Choć trzymając w ramionach swojego malutkiego synka czułam się najszczęśliwsza na świecie, moja potrzeba rozwoju i apetyt na szczęście nie maleją, wręcz przeciwnie. Po trzech latach, będąc w drugiej ciąży, urządziłam swój pierwszy gabinet manicure, w którym zresztą sama malowałam ściany…

I tak z marzeń, pasji, determinacji i pracowitości
rodzi się marka EKERT NAILS.

W roku 2003 hurtownia EKERT NAILS zostaje wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem renomowanej amerykańskiej marki CND (Creative Nail Design) na Polskę. Salony kosmetyczne i ich klientki w całym kraju od razu doceniły te luksusowe produkty: akryle, żele, lakiery, balsamy i linie SPA, a ja, zachęcona sukcesami, od października 2009 roku tworzę własną markę lakierów do paznokci i pudrów do stylizacji akrylowej.  

Przełomem w działalności firmy okazuje się rok 2010, to wtedy EKERT NAILS wprowadziło na polski rynek rewolucyjny wówczas produkt – lakier hybrydowy Shellac produkowany przez CND. Nadawał się do użycia na naturalną płytkę paznokcia, utrzymywał się przez dwa tygodnie, nie zawierał składników uczulających, takich jak formaldehyd, toluen i DBP. Produkt ten zrewolucjonizował na zawsze rynek paznokci i do dziś dnia cieszy się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem wśród wielu salonów i gabinetów kosmetycznych. 

Kolejną ewolucją w branży stylizacji paznokci było wprowadzenie na rynek alternatywy dla hybrydy – lakieru winylowego Vinylux CND. Produkt ten został pokochany przez wiele kobiet, ponieważ nie wymaga użycia lampy, a stylizacja utrzymuje się aż 7 dni. Vinylux został nagrodzony na Międzynarodowym Kongresie LNE jako innowacyjny produkt 2019 roku.

EKERT NAILS ACADEMY

W kolejnych latach, w odpowiedzi na potrzeby rynku, poszerzam swoją działalność o szkolenia z zakresu stylizacji paznokci we własnej szkole EKERT NAILS ACADEMY. Mój autorski program edukacyjny stworzony przy współpracy z marką CND przygotowuje do zawodu manikiurzystki/stylistki paznokci i jest gwarancją sukcesu. A absolwenci Ekert Nails Academy wielokrotnie zajmują najwyższe pozycje na mistrzostwach modelowania paznokci.  

Marka Ekert Nails korzystając z najnowszych technologii wprowadza także nowe kanały sprzedaży e-commerce. Jest również aktywna w Social Mediach prezentując i kreując nowe trendy w obszarze pielęgnacji, przedłużania i zdobienia paznokci.

Marka EKERT NAILS jest doceniana nie tylko przez swoich klientów ale także przez media. Została zaproszona do współpracy przy kreowaniu wizerunku gwiazd, podczas takich telewizyjnych show jak: Gwiazdy Tańczą na Lodzie, Jak Oni Śpiewają, Taniec z Gwiazdami, Elite Model Look, Tylko nas Dwoje. Marka EKERT NAILS systematycznie współpracuje również z najbardziej prestiżowymi wydawnictwami prasowymi, nie tylko jako ekspert merytoryczny, ale także współkreator stylizacji podczas sesji modowych, sesji okładkowych i zdjęć gwiazd.  

ZŁOTY BIZNES BEAUTY – to moja najnowsza inicjatywa. Oparta jest na chęci niesienia wsparcia, tym razem właścicielkom salonów beauty. Pomysł zrodził się pod wpływem, coraz częściej pojawiających się pytań o przepis na sukces w biznesie beauty. A kto, jak nie ja, może lepiej na nie odpowiedzieć. Jestem nie tylko teoretykiem i utalentowanym szkoleniowcem, lecz przede wszystkim praktykiem, za którym stoi realny sukces. Od niedawna zostałam pierwszym w Polsce trenerem struktogramu w branży beauty stylizacji paznokci. Na co dzień jestem także spełnioną i szczęśliwą kobietą, matką, żoną oraz babcią, której udało się pogodzić życie zawodowe z rodzinnym. I co najważniejsze chcę i potrafię dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. 

Na koniec kilka faktów w liczbach, które mówią same za siebie:

– 28 lat w branży beauty
– 25 lat na rynku polskim
– 16 lat prowadzenia salonu urody i SPA
– pół miliona klientów w salonie
– własna linia produktów: Ekert Nails
– 3.000.000 sprzedanych produktów
– 10.500 przeszkolonych osób
– 140 projektów z gwiazdami
– ponad 200 artykułów w prasie
– ponad 300 odcinków programów rozrywkowych

+ setki nowych pomysłów na rozwój!