Dlaczego, aby ruszyć z miejsca lub zmienić coś w swoim życiu, musisz odkryć na nowo poczucie własnej wartości?

Dlaczego jest to takie ważne?

Do webinaru pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Dlaczego, aby ruszyć z miejsca lub zmienić coś w swoim życiu, musisz odkryć na nowo poczucie własnej wartości?

Dlaczego jest to takie ważne?

Ponieważ zarówno poczucie wartości, jak i akceptacja siebie, pozwoli Ci żyć bez ograniczeń.

7 czerwca o 20:00 poprowadzę BEZPŁATNY WEBINAR, który da Ci solidne podstawy do budowania życia, o którym zawsze marzyłaś.

Podczas webinaru porozmawiamy o tym:

Gościem specjalnym będzie Robert Łotocki, terapeuta z ponad dwudziestoletnim stażem pracy. W swojej pracy korzysta przede wszystkim z nurtu gestalt i terapii skoncentrowanej na  rozwiązaniach oraz elementów terapii behawioralno-poznawczej.

Odkryj w sobie moc, aby zawsze działać bez względu na przeszkody!

Kliknij przycisk powyżej, dowiedz się więcej i zapisz na BEZPŁATNY WEBINAR, który poprowadzę w tajnym, wirtualnym pokoju.

Do zobaczenia!

Opinie

Krzysztof Draszanowski
Czytaj więcej
Szkolenie z kategorii biznesu i rozwiązaniu problemu w salonie. Bardzo fajny przepływ informacji oraz jasno powiedziane co, jak, kiedy i gdzie. Pani Małgosia to kobieta jedyna w swoim rodzaju. Mega pomogło mi szkolenie i rozmowa. Bardzo polecam z całego serca.
Monika Grzegorzek
Czytaj więcej
Pierwsze co się rzuca w oczy to przepiękne miejsce, urządzone z dbałością o każdy szczegół - po prostu luksusowe. Pani Małgosia to wspaniała kobieta z mega pozytywną energią, wiedzą i doświadczeniem w branży, którym potrafi podzielić się w wyjątkowy sposób. Szkolenie z nią to ogromna dawka motywacji i cenne wskazówki jak działać dalej. Polecam!
Aleksandra Kaźmierczak
Czytaj więcej
Najlepsze produkty i super centrum szkoleniowe. WSZYSTKO na najwyższym poziomie, klasa sama w sobie!
Wioletta Lewandowska
Wioletta Lewandowska
Czytaj więcej
Każde szkolenie u pani Małgorzaty jest profesjonalne oraz w przyjaznej atmosferze . Dziś miałam okazje poznać siebie ...co okazało się być zaskakujące 🙀Szkolenie ze STRUCTOGRAMU powinien przejść każdy kto pracuje z ludźmi , bądź osoba która ma problem z komunikacja międzyludzka .🥰
Rb-ak Asiu La
Rb-ak Asiu La
Czytaj więcej
Małgosia to wspaniały człowiek potrafi dawać wsparcie czasami nawet nie wie jak bardzo ...Cieszę się że trafiłam do jej grona znajomych 🙂Pozdrawiam serdecznie.
Wanda Łachut
Wanda Łachut
Czytaj więcej
Pani Małgosia to cudowna osoba!!!!potrafi podnieść na duchu wszystkich!!! Dziękuję za ten trudny czas spędzony bezinteresownie z nami przy kawce😙🤗Polecam z całym serduchem szkolenia u Pani Małgosi♥️ !!!!!
Urszula Nehring
Urszula Nehring
Czytaj więcej
Polecam z całego serca! Ogromna wiedza, doświadczenie, profesjonalizm. Szkolenie na najwyższym poziomie. Pani Małgosia jest cudowną i ciepłą osobą od której można się bardzo dużo nauczyć. ♥️
Olga Dębowska
Olga Dębowska
Czytaj więcej
Po jednym z webinarów Pani Małgorzaty Ekert, postanowiłam zapisać się na indywidualne konsultacje. Nie zwiodłam się - Pani Małgorzata potrafi wpuścić wiatr w skrzydła, podsuwa pomysły na rozwój biznesu jak na tacy - wystarczy je wdrożyć. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na Panią Małgorzatę i szczerze polecam każdemu.
Kinga Legutko
Kinga Legutko
Czytaj więcej
Szkolenie zostało zorganizowane i przeprowadzone na najwyższym poziomie. Pomogło mi lepiej zrozumieć moje mocne i słaby strony. Wykorzystałam zdobytą wiedzę w pracy i życiu codziennym. Pani Małgorzata to wizytówka profesjonalizmu, niezwykłej charyzmy i empatii. Kurs odbył się w przyjaznej atmosferze, którą zapewniła Pani Małgorzata oraz osoby współtowarzyszące. Serdecznie poleceń!
Monika Korytek
Monika Korytek
Czytaj więcej
Polecam szkolenie Structogram!!! Perfekcyjnie przeprowadzone i przygotowane, najwyższy poziom. Prowadząca Pani Małgorzata Ekert to cudowna i ciepła osoba z ogromnym doświadczeniem i wiedzą biznesową od której warto się uczyć i czerpać wiedzę. Wiedzę i power, który otrzymałam na szkoleniu pomoże mi w moim biznesie beauty, a rozwiązania zamierzam wprowadzić natychmiast. Z całego serca polecam szkolenie! Cudowne i bardzo przydatne dla zrozumienia siebie i drugiej osoby.
Tomasz Lasek
Tomasz Lasek
Czytaj więcej
Szkolenie Structogram zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie. Zdobyta wiedza pozwoliła mi zrozumieć bardziej siebie i drugiego człowieka. Pani Małgorzata to człowiek, którego warto poznać. Całym sercem polecam szkolenie dla każdego.
Daria Golinska
Daria Golinska
Czytaj więcej
Pani Małgorzata ujęła mnie swoją otwartością, perfekcyjnym przygotowaniem szkolenia oraz niekwestionowaną, popartą wieloletnim doświadczeniem wiedzą biznesową. Rozwiązania o których się dowiedziałam w trakcie szkolenia zamierzam wdrożyć natychmiast w mojej Pracowni Makijażu Permanentnego, a materiały szkoleniowe posłużą mi przez wiele miesięcy.o.
Patrycja Ochman
Patrycja Ochman
Czytaj więcej
Pani Małgorzata ujęła mnie swoją otwartością, perfekcyjnym przygotowaniem szkolenia oraz niekwestionowaną, popartą wieloletnim doświadczeniem wiedzą biznesową. Rozwiązania o których się dowiedziałam w trakcie szkolenia zamierzam wdrożyć natychmiast w mojej Pracowni Makijażu Permanentnego, a materiały szkoleniowe posłużą mi przez wiele miesięcy.
Sylwia Mayer
Sylwia Mayer
Czytaj więcej
Zdecydowanie polecam, każdy znajdzie coś dla siebie, nabierze świeżego powiewu w żagle. P. Małgosia to wspaniała osoba o bogatym wnętrzu i jeszcze większym doświadczeniu. Na pewno warto inwestować w siebie mając taką osobę jak ona w roli szkoleniowca, który pokaże, wytłumaczy, doradzi i wspiera. Dziękujemy 😘
Teresa Kwiecień
Teresa Kwiecień
Czytaj więcej
Polecam "Złoty Biznes Beauty " to jest profesjonalna firma najlepszych kosmetyków
Zoriana Królik
Zoriana Królik
Czytaj więcej
Zdecydowanie polecam !Prawdziwa kobieta sukcesu w branży Beaty !Ogromna wiedza którą się od serdca chcę podzielić napewno będzie najlepszą motywacją dla Wszystkich
Edyta Babula
Edyta Babula
Czytaj więcej
Bardzo polecam! Pani Małgosia jest niesamowitą osobą, a przede wszystkim doświadczoną biznes woman w branży kosmetyki profesjonalnej.
Poprzedni
Następny

Małgorzata Ekert

Małgorzata Ekert to kobieta ambitna i utalentowana, która wytrwałą pracą osiągnęła popularność oraz wysoką pozycję na polskim rynku kosmetycznym. Zbudowała firmę, której dynamiczny rozwój widać we wszystkich obszarach działalności. Swoją koncepcję prowadzenia marki oparła na fundamencie wiedzy, fachowości oraz na swoich wrodzonych umiejętnościach biznesowych.

Jak udało się stworzyć tak prężnie działające przedsiębiorstwo, którego inspiracją jest przede wszystkim zadowolony klient?

Zapisz się na webinar

Tuż po zapisaniu otrzymasz wiadomość potwierdzającą na swoją skrzynkę pocztową.
Koniecznie sprawdź folder spam lub oferty. 
W dniu webinaru wyślemy do Ciebie mail z linkiem do spotkania.
 
Do zobaczenia we wtorek o 20:00!

Rejestrując się wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych od ZlotyBiznesBeauty.pl