Dołącz do mojego kursu online

szybkie i proste zdobienie kurs 1024x1024

Nie masz zdolności manualnych, ale chcesz wykonywać piękne zdobienia na paznokciach Twoich klientek? A może wykonujesz zdobienia, ale zajmuje Ci to bardzo dużo czasu?

Zobacz jak przy pomocy folii transferowej powstaje niepowtarzalny efekt 3D. Użyj nici i zrób multi kolorowy wachlarz lub skrzydła motyla. Wykonaj stemple i zrób konkretne paznokcie. Daj się ponieść wyobraźni.

Zapraszam Cię na szkolenie, w którym pokażę Ci jak w prosty sposób wyczarować piękne paznokcie. Zaskocz swoje klientki szybkim, ale bardzo efektownym zdobieniem.

Dla kogo jest ten kurs?

Co zawiera kurs:

  • FILM INSTRUKTAŻOWY, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ 8 RÓŻNYCH ZDOBIEŃ I NAUCZYSZ SIĘ JAK KROK PO KROKU JE WYKONAĆ.
  • PRAKTYCZNE PORADY I WSKAZÓWKI
  • EBOOK PEŁEN INSPIRACJI I POMYSŁÓW NA NOWE ZDOBIENIA.
  • CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.

Opinie

Krzysztof Draszanowski
Czytaj więcej
Szkolenie z kategorii biznesu i rozwiązaniu problemu w salonie. Bardzo fajny przepływ informacji oraz jasno powiedziane co, jak, kiedy i gdzie. Pani Małgosia to kobieta jedyna w swoim rodzaju. Mega pomogło mi szkolenie i rozmowa. Bardzo polecam z całego serca.
Monika Grzegorzek
Czytaj więcej
Pierwsze co się rzuca w oczy to przepiękne miejsce, urządzone z dbałością o każdy szczegół - po prostu luksusowe. Pani Małgosia to wspaniała kobieta z mega pozytywną energią, wiedzą i doświadczeniem w branży, którym potrafi podzielić się w wyjątkowy sposób. Szkolenie z nią to ogromna dawka motywacji i cenne wskazówki jak działać dalej. Polecam!
Aleksandra Kaźmierczak
Czytaj więcej
Najlepsze produkty i super centrum szkoleniowe. WSZYSTKO na najwyższym poziomie, klasa sama w sobie!
Poprzedni
Następny

Małgorzata Ekert

Małgorzata Ekert to kobieta ambitna i utalentowana, która wytrwałą pracą osiągnęła popularność oraz wysoką pozycję na polskim rynku kosmetycznym. Zbudowała firmę, której dynamiczny rozwój widać we wszystkich obszarach działalności. Swoją koncepcję prowadzenia marki oparła na fundamencie wiedzy, fachowości oraz na swoich wrodzonych umiejętnościach biznesowych.

Jak udało się stworzyć tak prężnie działające przedsiębiorstwo, którego inspiracją jest przede wszystkim zadowolony klient?

Jakich rzeczy dowiesz się dzięki mojemu szkoleniu?

Proste i szybkie zdobienia paznokci.

Kliknij w przycisk poniżej i kup dostęp.