Dlaczego warto kupić szkolenie
„Stylizacja paznokci z produktem hybrydowym Shellac”?

Jeżeli trafiłaś na mój wpis to znaczy, że tak jak ja jesteś fanką produktów marki CND Shellac. Po raz pierwszy spotkałam się z nią w Stanach Zjednoczonych, gdzie zakochałam się w niej do tego stopnia, że postanowiłam wprowadzić ją na polski rynek. Jako ekspert branży beauty wiem, że są to produkty, w które warto zainwestować, na których warto pracować i które warto polecać. Dlatego przychodzę z pomocą wszystkim osobom początkującym oraz profesjonalistom, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z marką Shellac.

Shellac – gwarancja bezpieczeństwa

Shellac to niezawodne produkty, o których zaletach można długo mówić, jednak najważniejszą z nich jest bezpieczeństwo stosowania. Jest to marka dostępna na rynkach 165 krajów na całym świecie i jak do tej pory nie odnotowano żadnych uczuleń powodowanych jej produktami. Skąd ten wynik? Z jednej strony za sprawą wyjątkowo delikatnego składu. Z drugiej, 29 lat w branży nauczyło mnie, że uczulenia na hybrydę najczęściej biorą się z braku odpowiedniej wiedzy stylistów oraz złego przygotowania płytki paznokcia. Dlatego firma Ekert Nails stawia przede wszystkim na wiedzę i odpowiednie przygotowanie stylistów do pracy. Każdy dystrybutor marki, jak to było w moim przypadku, musi wykazać się odpowiednim poziomem wiedzy i kompetencji, aby móc rozpowszechniać produkty na rynku. Dlatego wszyscy, którzy decydują się na zakup produktów ze sklepu Ekert Nails mogą liczyć na moje wsparcie merytoryczne. Proponuję między innymi szkolenie dotyczące stylizacji paznokci z produktem hybrydowym Shellac.

Szkolenie – darmowe czy płatne?

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego warto takie szkolenie zakupić, skoro na rynku dostępnych jest mnóstwo darmowych kursów, filmów instruktażowych oraz poradników? Odpowiedź jest prosta – żadne z nich nie da Ci stuprocentowej pewności, że przekazywana wiedza pochodzi od osoby doświadczonej i kompetentnej. Stylizacja paznokci jest trudna i wymaga odpowiedniego przygotowania merytorycznego i praktycznego, a moje szkolenia i moje usługi są tego gwarantem.

Dlaczego warto zakupić moje szkolenie?

  • przez lata wypracowałam autorskie techniki i pomysły, którymi dzielę się z Wami w jego trakcie,
  • poznasz kilka metod stylizacji – każda dopasowana do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta,
  • uzyskasz certyfikat sygnowany moim nazwiskiem – a to w branży beauty jest gwarancją wiarygodności,
  • gwiazdy, z którymi współpracuję, między innymi podczas programów telewizyjnych,  wybierają produkty Shellac i moje usługi dlatego, że gwarantuję im jakość i profesjonalizm.

Koszt szkolenia nie jest wygórowany – wynosi mniej więcej tyle, ile koszt wykonania jednej stylizacji. Czy nie warto więc zainwestować w swoje umiejętności? Podnieść kwalifikacje? Pokazać klientom, że to ich komfort i ich bezpieczeństwo jest naszym absolutnym priorytetem? Pamiętaj, że klient wybiera się do salonu po to, by uzyskać najwyższą jakość usług i profesjonalną stylizację. Pracę opartą na darmowych szkoleniach może zaoferować mu każdy, ale czy Twój salon ma być jak każdy? Nie.

Niech Twój salon stanie się wyjątkowy

Moje szkolenie daje gwarancję jakości, bezpieczeństwa, uzyskania odpowiedniej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej a także stawia Cię w świetle specjalisty. Kto wprowadzi Cię lepiej w hybrydowy świat Shellac, jak nie osoba, która swoją wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami doprowadziła do wprowadzenia marki na polski rynek? Jeżeli stawiasz na renomę i chcesz, aby Twój salon był miejscem wyjątkowym ze względu na jakość świadczonych usług, powinnaś zdecydować się na uzyskanie certyfikatu ukończenia szkolenia by Małgorzata Ekert.

Z okazji otwarcia bloga Złoty Biznes Beauty,
możesz kupić to szkolenie w promocyjnej cenie!
Kliknij w przycisk poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *