STRUCTOGRAM – klucz do poznania siebie.
Kod genetyczny Twojej osobowości

Czy potrafisz wyobrazić sobie sytuację, w której w przeciągu kilku chwil odnajdujesz z rozmówcą wspólny język? Potrafisz go zrozumieć i wiesz, że on rozumie Ciebie? Czy chciałbyś dojść do momentu, w którym z ludźmi w Twoim otoczeniu nie dzieli Cię dystans, bo znasz swoją wartość i potrafisz stawić czoła każdemu wyzwaniu i każdej trudnej sytuacji? Jeżeli tak, STRUCTOGRAM jest czymś absolutnie dla Ciebie.

Czym właściwie jest STRUCTOGRAM?

Najprościej mówiąc jest to system treningowy, który pomaga odszyfrować biologiczną strukturę naszego mózgu. Jego historia sięga 1970 roku, kiedy to lekarz i neurobiolog Paul D. MacLean ogłosił swoją teorię, zgodnie z którą mózg składa się z trzech części, a każda z nich w określony sposób na siebie oddziałuje i ze sobą współpracuje. To która z nich jest dominująca wpływa na nasze zachowanie. I właśnie po to, aby przekonać się, jak wygląda biostruktura naszego mózgu powstała później metoda analizy, którą nazywamy STRUCTOGRAMEM. Na mojej platformie dostępne są dwie części tego szkolenia, ale teraz skupimy się na pierwszej, najważniejszej, jaką jest „Klucz do poznania samego siebie”.

W czym pomoże świadomość swojej struktury biologicznej?

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło Ci się naśladować innych ludzi i robić coś, co było sprzeczne z Twoimi potrzebami i poglądami. I z całą pewnością nie czułeś się dobrze postępując wbrew sobie. Przecież rodzimy z pewnymi uwarunkowaniami, przestańmy je więc zmieniać i zacznijmy żyć w zgodzie z nimi oraz uczyńmy z nich nasz największy atut.

Świadomość biostruktury a życie osobiste

Jasne komunikaty, spokojna rozmowa i życie bez kłótni we własnym domu? Brzmi jak marzenie, choć jest na wyciągnięcie ręki. Pamiętaj, że każdą zmianę należy zacząć od siebie, a z gotową analizą STRUCTOGRAMU będziesz wiedzieć, jak usprawnić swoje komunikaty i mówić tak, aby inni chcieli się słuchać oraz słuchać tak, aby ludzie chcieli do Ciebie mówić. Kiedy zaczynamy rozumieć siebie i akceptować to jakimi jesteśmy potrafimy się polubić, a co za tym idzie – stać się pewnymi siebie i swojej wartości.

STRUCTOGRAM w biznesie

Jesteś przedsiębiorcą i zatrudniasz pracowników? Znajomość kodu genetycznego własnej osobowości pomoże Ci przekazywać jasne i zrozumiałe komunikaty, co odwdzięczy się wzrostem efektywności, Twojej oraz Twoich pracowników. Wykorzystasz ich potencjał, i zbudujesz zaufanie. Zaoszczędzisz w ten sposób energię, czas i pieniądze. Nauczysz się również skutecznie sprzedawać.

Jak widzisz dokonanie analizy własnej osobowości niesie za sobą tylko i wyłącznie korzyści. Pozwala wykorzystać potencjał, właściwie go ukierunkować i sięgać coraz wyżej Jeżeli chcesz poznać siebie, działać zgodnie ze swoją naturą, tworzyć trwałe relacje oparte na zaufaniu, przeprowadzenie testu STRUCTOGRAM jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Zapraszam Cię na moją stronę, gdzie dowiesz się jak wziąć udział w takim szkoleniu.

Poznaj opinie o moim szkoleniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *