STRUCTOGRAM
klucz do poznania drugiego człowieka

Prowadzisz swój biznes i robisz to najlepiej jak potrafisz. Zatrudniasz wykwalifikowanych pracowników, inwestujesz w rozwój i reklamę, ale czasami masz wrażenie, że nie przynosi to żadnego rezultatu. Stosujesz wszystkie zasady skutecznej sprzedaży, ale Twoje wyniki wciąż są niezadowalające. Jeżeli ten scenariusz brzmi znajomo zatrzymaj się na chwilę i dowiedz więcej o STRUCTOGRAMIE.

Niezliczone korzyści STRUCTOGRAMU

W poprzednim wpisie omówiłam STRUCTOGRAM i to, jak dzięki niemu możemy odkryć siebie. Dziś zapraszam Cię do drugiej części szkolenia STRUCTOGRAM – klucz do poznania drugiego człowieka. 

Jest to warsztat, który dostarcza wiedzę i umiejętność rozpoznania naszego rozmówcy, jego motywacji, pozwala przewidzieć jego zachowanie oraz dostrzec co wpływa na podejmowane przez niego decyzje. Umożliwia komunikację, która satysfakcjonuje każdą ze stron, dzięki której zyskujesz sympatię i uznanie. 

Wyobraź sobie, że potrafisz porozumieć się z każdym klientem, że zawsze potrafisz użyć właściwego argumentu, że każda negocjacja kończy się sukcesem. I sprzedajesz! Zarabiasz, Twoja firma się rozwija, a Ty pniesz się wysoko w górę. A wszystko to dzięki umiejętności „odkodowania” drugiego człowieka.

STRUCTOGRAM w biznesie

Czy wiesz, że największe międzynarodowe korporacje zatrudniają swoich pracowników uprzednio określając ich biostrukturę? Ta wiedza pozawala na współpracę z właściwymi osobami, takimi, które uzupełniają braki zarówno Twoje jak i Twojego zespołu. Dlatego tak ważne jest, aby w Twojej firmie znalazły się wszystkie biostruktury i aby były różnorodne. Ja sama podejmując współpracę opieram się na określeniu STRUCTOGRAMu kandydata. Dzięki temu wiem, że na stanowisku znajduje się człowiek, który w pełni wykorzysta jego potencjał. Nie tracę czasu i pieniędzy na współpracę, która może się nie udać. Gdybym znała tą metodę na początku swojej biznesowej działalności pewnie nie popełniłabym wielu błędów. Dziś mam pewność, że każda zatrudniona przeze mnie osoba znajduje się w odpowiednim miejscu, działa efektywnie i jest w pełni zaangażowana, a każdy klient otrzymuje to czego potrzebuje. A nawet trochę więcej.

Praca z ludźmi

Umiejętność pracy z ludźmi jest niezwykle istotna na każdym stanowisku, ale jeśli jesteś właścicielem firmy, menagerem lub prowadzisz sprzedaż jest to umiejętność niezbędna. Czy wiesz, ile czasu i energii mógłbyś zaoszczędzić, gdybyś zrozumiał motywacje drugiego człowieka? Gdybyś potrafił przewidzieć jego zachowanie oraz wiedział, co nim kieruje podczas podejmowania decyzji, a co za tym idzie potrafił skutecznie go przekonać? Taka wiedza to realna korzyść dla rozwoju Twojego, Twoich pracowników, a co za tym idzie –  Twojej firmy. Warto więc zainwestować w STRUCTOGRAM

Poznaj opinie o moim szkoleniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *