Jak się przełamać i zacząć nagrywać?

Ten rok jest dla mnie kulminacyjny. Robię porządek w swoich sprawach osobistych i zawodowych, segreguję rozpoczęte zadania, planuję i rozwijam pomysły, których w  mojej głowie wciąż przybywa. Na podstawie 30 lat doświadczenia, które zdobyłam prowadząc biznes w branży beauty wiem, jak ważna jest perfekcyjna organizacja i odwaga, by wciąż sięgać wyżej spełniając swoje marzenia.

Social Media

Dzisiejszy świat wygląda nieco inaczej niż wtedy, kiedy zaczynałam stawiać pierwsze kroki w biznesie. Rządzą nim Social Media, które są doskonałym kanałem komunikacji z potencjalnymi klientami. Sama musiałam włożyć mnóstwo pracy w to, aby się przełamać i zacząć nagrywać perfekcyjne video. Dziś już wiem, że było warto. I tą wiedzą chcę dzielić się z innymi, by pomóc im zacząć spełniać swoje marzenia i rozwijać swój biznes.

 

 

Wiem, że nie każdy ma lekkość występować publicznie. Mnie samą na początku mojej drogi paraliżował strach przez zaprezentowaniem siebie, swojej wiedzy i umiejętności. Jak stanąć przed szeregiem profesjonalistów z branży – przecież oni wiedza więcej, wiedzą lepiej. Ale wiesz co? Zapomnij o tym! Pomyśl, kto jest Twoim mistrzem? Według kogo Ty się oceniasz?

Oceniaj się zawsze według siebie

Jestem pewna, że masz w sobie ogromy potencjał, aby występować, nagrywać i dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami, zaprezentować to, w czym jesteś doskonała. I zapomnij o swoich kompleksach, każdy z nas je ma! Zapomnij o tym, co spowodowało, że boisz się stanąć pewnie przed kamerą. Uwierz mi, że ja też wiem co to jest strach i  wstyd. Wiem jak to jest coś stracić, wiem co to jest hejt. I cieszę się z tego, bo dzięki temu jestem silniejsza i pewniejsza siebie, i dzięki temu mam ogromną potrzebę dzielenia się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci rozwinąć skrzydła.

 

Dziś wyciągam do Ciebie do rękę, aby przeprowadzić Cię przez świat Social Mediów. To w nich rozwija się dziś biznes. Od wielu lat współpracuję z gwiazdami. Kino, teatr, telewizja – to zawsze dawało im dobre pieniądze. Dlaczego więc niektórzy z nich przenieśli swoje działania na Facebook, na Instagram? Bo teraz zarabiają jeszcze więcej. Polecają produkty oraz pozwalają nam poznać swój prywatny świat nagrywając Stories. Pokazują nam historię człowieka, a nie marki. Tego nauczyłam się od nich również ja. Przez długi czas pracowałam nad przełamaniem swojego lęku i swoich kompleksów, a dziś nie wyobrażam sobie już życia bez nagrywania codziennych relacji na Facebooku i Instagramie.

Zaufaj mi, że naprawdę warto się przełamać i zacząć nagrywać filmy i Stories oraz publikować je na Twoich kanałach. Załóż konto na Instagramie i Facebooku. Wiem, że każdy potrzebuje pomocy i prowadzenia za rękę na początku swojej działalności, dlatego zgłoś się do mnie, napisz. Może będę mogła Ci pomóc podczas rozmowy, konsultacji? Pamiętaj, że wszystkiego da się nauczyć – potrzebujesz tylko czasu i pomocy doświadczonej osoby. Odwiedź mój Facebook i Instagram, prześledź Stories a przekonasz się, jak wiele kobiet już mi zaufało. Efektem mojej pracy jest ich zadowolenie, uwolnienie się od strachu i nagrywanie wartościowych treści. A za tym idzie rozwój ich biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *